ESSENZ ALL IN 50+ (multivitamín pre ľudí nad 50 rokov)

BEZ LEPKU VEGAN FRIENDLY BEZ LAKTÓZY
Značka: Essenz
€24,90
Skladom

Essence All in one 50+ obsahujú vitamíny a stopové prvky, ktoré sú špeciálne prispôsobené potrebám takzvaných „ najlepších agerov “ a pomáhajú vám zostať výkonnými a aktívnymi. 90 kapsúl

Detailné informácie

Benefity pre zákazníkov
Benefity pre zákazníkov
10 % zľavy pre zdravotnícky personál
Doba dodania
Doba dodania
z Rakúska: do 72 hodín, z Nemecka: do 4-5 dní, z iných krajín EU: 1 - 3 týždne
Komunikácia v slovenčine
Komunikácia v slovenčine
Nedostatkový sortiment
Nedostatkový sortiment
U nás kúpite produkty nedostupné na Slovensku

Podrobný popis

Essenz All In obsahuje všetky vitamíny, stopové prvky a minerály nevyhnutné pre správne fungovanie tela. Vybrané živiny pomáhajú pri vyčerpaní a únave a prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému. Vitamíny skupiny B prispievajú k správnemu fungovaniu nervového systému a tvorbe energie. Minerály vápnik, draslík a horčík a stopové prvky zinok a mangán sú vo forme citrátových solí, a preto sú obzvlášť biologicky dostupné. Prípravok je obzvlášt vhodný pre ľudí nad 50 rokov. 

Vitamíny skupiny B

Telo potrebuje vitamín B1 pre sacharidový a energetický metabolizmus a normálnu funkciu nervov a svalov . Podporuje rast tela . Vitamín B6 je predovšetkým potrebný pre zdravý nervový systém . Opakovaným infekčným chorobám možno predchádzať aj vitamínom B6. Vitamín B5 sa používa ako podpora pre lepšie hojenie rán a tiež zjemňuje pokožku. Vitamín B12 hrá tiež zásadnú úlohu pri krvotvorbe a je tiež veľmi dôležitý pre zásobovanie energiou a nervami. 

Zinok

Ako nevyhnutný stopový prvok reguluje všestranný zinok niektoré z najdôležitejších procesov v tele. Okrem iného prispieva k dobre fungujúcemu imunitnému systému, preberá dôležité úlohy v metabolizme bielkovín, sacharidov a tukov a podporuje rast zdravých vlasov, pokožky a nechtov. 

Horčík

Horčík je nevyhnutný pre množstvo metabolických procesov v tele. Riadi napríklad prenos informácií z nervov do svalov a dostatočný prísun horčíka môže zabrániť napätiu vo svaloch a zvýšiť toleranciu záťaže. Horčík sa tiež podieľa na vývoji kostí, zubov a šliach. Inhibíciou zrážania krvi tiež chráni pred trombózou a infarktom. 

L-glutamín

Naše svaly pozostávajú z takmer 60% esenciálnej aminokyseliny L-glutamínu. Pri Intenzívnej fyzickej námahe pomáha glutamín zaistiť efektívne regeneračné procesy vo svaloch. 

Ženšeň

Hovorí sa, že prípravky vyrobené z koreňa ženšenu Panax majú vlastnosti zvyšujúce výkon a adaptogénne vlastnosti. Zlepšujú schopnosť tela zvládať psychologické, fyzikálne a chemické stresové faktory. Ženšen sa používa ako tonikum na slabosť, vyčerpanie, únavu a počas rekonvalescencie. 

Ginkgo

Extrakt z listov ginkga podporuje krvný obeh v mozgu a zlepšuje prísun kyslíka a živín. To môže zlepšiť funkciu pamäte a všeobecný výkon. Okrem toho je pozitívne ovplyvnená schopnosť sústrediť sa a absorbovať. Zlepšujú sa tiež prietokové vlastnosti krvi, čo stimuluje periférny krvný obeh v rukách a nohách. Ginko je ale tiež silný antioxidant, ktorý deaktivuje voľné radikály. Ginkgo chráni bunky tela pred predčasným starnutím.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Essenz je značka, ktorá sa špecializuje na výrobu prírodných kozmetických produktov. Značka si zakladá na využívaní kvalitných, prírodných surovín, ktoré sú šetrné k pokožke aj k životnému prostrediu. V portfóliu Essenz nájdete širokú škálu produktov, ako sú prírodné mydlá, šampóny, pleťové a telové krémy, esenciálne oleje a rôzne doplnky do kúpeľa.

Essenz sa odlišuje svojím prístupom k výrobe, kde kladie dôraz na ručnú výrobu a používanie tradičných receptúr. Produkty sú vyrábané bez použitia syntetických konzervačných látok, farbív a parfumov. Značka sa tiež aktívne zameriava na ekologické balenie a minimalizovanie odpadu.

Essenz je obľúbenou voľbou pre tých, ktorí hľadajú autentickú prírodnú kozmetiku, ktorá je šetrná k pokožke a zároveň prispieva k ochrane životného prostredia.