GUTE NACHT DRAGEES (Na dobrú noc)

BEZ LEPKU BEZ LAKTÓZY
Značka: Essenz
€19,90
Skladom

Výživový doplnok je kombináciou extraktov z rastlín valeriána lekárska (Valeriana officinalis) mučenka opletavá (Passiflora incarnata) a medovka lekárska (Melissa officinalis). 60 pastiliek

Detailné informácie

Benefity pre zákazníkov
Benefity pre zákazníkov
10 % zľavy pre zdravotnícky personál
Doba dodania
Doba dodania
z Rakúska: do 72 hodín, z Nemecka: do 4-5 dní, z iných krajín EU: 1 - 3 týždne
Komunikácia v slovenčine
Komunikácia v slovenčine
Nedostatkový sortiment
Nedostatkový sortiment
U nás kúpite produkty nedostupné na Slovensku

Podrobný popis

Mučenka, vzrušujúco krásna a mierne upokojujúca!

Mučenka, Passiflora incarnata , je popínavý ker, ktorý dorastá až do 10 m a je pôvodom z amerického kontinentu a rôznych ostrovoch Južné more. Jeho nápadne nádherné, pestrofarebné kvety môžu v závislosti od odrody dosiahnuť priemer až 18 cm. Niektoré druhy mučenky rozvíjajú jedlé plody. Napríklad sú známe ako marakuja. Vysoko kvalitný olej obsahujúci kyselinu linolovú je možné získať zo semien ovocia , ktorý sa používa ako vysoko kvalitný produkt starostlivosti v kozmetike.   

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Essenz je značka, ktorá sa špecializuje na výrobu prírodných kozmetických produktov. Značka si zakladá na využívaní kvalitných, prírodných surovín, ktoré sú šetrné k pokožke aj k životnému prostrediu. V portfóliu Essenz nájdete širokú škálu produktov, ako sú prírodné mydlá, šampóny, pleťové a telové krémy, esenciálne oleje a rôzne doplnky do kúpeľa.

Essenz sa odlišuje svojím prístupom k výrobe, kde kladie dôraz na ručnú výrobu a používanie tradičných receptúr. Produkty sú vyrábané bez použitia syntetických konzervačných látok, farbív a parfumov. Značka sa tiež aktívne zameriava na ekologické balenie a minimalizovanie odpadu.

Essenz je obľúbenou voľbou pre tých, ktorí hľadajú autentickú prírodnú kozmetiku, ktorá je šetrná k pokožke a zároveň prispieva k ochrane životného prostredia.