ESSENZ L-LYSIN (na herpes)

€19,90
Skladom

Výživový doplnok obsahuje esenciálnu aminokyselinu L-lyzín. Aminokyselina L-lyzín dokáže potlačiť (inhibovať) množenie herpesových vírusov a tak urýchliť hojenie a v neposlednom rade aj zabrániť vzniku nových pľuzgierikov. 60 kapsúl

Detailné informácie

Benefity pre zákazníkov
Benefity pre zákazníkov
10 % zľavy pre zdravotnícky personál
Doba dodania
Doba dodania
z Rakúska: do 72 hodín, z Nemecka: do 4-5 dní, z iných krajín EU: 1 - 3 týždne
Komunikácia v slovenčine
Komunikácia v slovenčine
Nedostatkový sortiment
Nedostatkový sortiment
U nás kúpite produkty nedostupné na Slovensku

Podrobný popis

Aminokyselina L-lyzín inhibuje herpetické vírusy (zabránenie množenia) a tým urýchľuje hojenie oparov . L-lyzín sa dá s dobrými výsledkami použiť aj preventívne. 

Účinky L-lyzínu

L- lyzín je prírodná a esenciálna aminokyselina, ktorá sa vyskytuje v bielkovinách a napríklad v mäse. Vysoké dávky L-lyzín obsiahnuté v Essenz Multiherp kapsule, ktoré naše telo tiež potrebuje pre budovanie svalov, rozvoj ďalších aminokyselín, pre bunkové delenie a normálne hojenie rán, vytesňuje aminokyselina L-arginín. Herpes vírusy potrebujú pre svoju vlastnú reprodukciu L-arginín. Ak je arginín nahradený lyzínom, môžu sa vírusy herpesu množiť iba pomaly alebo sa už nebudú množiť a šírenie vírusovej infekcie sa zastaví.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Essenz je značka, ktorá sa špecializuje na výrobu prírodných kozmetických produktov. Značka si zakladá na využívaní kvalitných, prírodných surovín, ktoré sú šetrné k pokožke aj k životnému prostrediu. V portfóliu Essenz nájdete širokú škálu produktov, ako sú prírodné mydlá, šampóny, pleťové a telové krémy, esenciálne oleje a rôzne doplnky do kúpeľa.

Essenz sa odlišuje svojím prístupom k výrobe, kde kladie dôraz na ručnú výrobu a používanie tradičných receptúr. Produkty sú vyrábané bez použitia syntetických konzervačných látok, farbív a parfumov. Značka sa tiež aktívne zameriava na ekologické balenie a minimalizovanie odpadu.

Essenz je obľúbenou voľbou pre tých, ktorí hľadajú autentickú prírodnú kozmetiku, ktorá je šetrná k pokožke a zároveň prispieva k ochrane životného prostredia.