ESSENZ INGWER (pri závratoch a vracaní)

BEZ LEPKU VEGAN FRIENDLY BEZ LAKTÓZY
Značka: Essenz
€11,90
Skladom

Výživový doplnok obsahuje suchý extrakt z koreňa zázvoru. Zázvor je odpradávna osvedčeným prostriedkom proti závratom a dráždeniu na zvracanie. Naše zázvorové kapsule sú preto aj veľmi obľúbené pred cestovaním. 30 kapsúl

Detailné informácie

Benefity pre zákazníkov
Benefity pre zákazníkov
10 % zľavy pre zdravotnícky personál
Doba dodania
Doba dodania
z Rakúska: do 72 hodín, z Nemecka: do 4-5 dní, z iných krajín EU: 1 - 3 týždne
Komunikácia v slovenčine
Komunikácia v slovenčine
Nedostatkový sortiment
Nedostatkový sortiment
U nás kúpite produkty nedostupné na Slovensku

Podrobný popis

Zázvor

Prášok z koreňa zázvoru sa už dlho osvedčuje v prípade hroziacej nevoľnosti v aute alebo na lodi. Ďumbier obsahuje rôzne prírodné látky, ktoré podporujú tvorbu slín, žalúdočnej šťavy a žlče. To poskytuje úľavu od nadúvania, plynatosti, zápchy a žalúdočných kŕčov. Naše zázvorové kapsuly Essence preto nielen pomáhajú pri cestovných chorobách, ale tiež podporujú trávenie. V tradičnej čínskej medicíne sa účinky zázvoru na zmiernenie bolesti často využívajú pri bolestiach hlavy a migréne.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Essenz je značka, ktorá sa špecializuje na výrobu prírodných kozmetických produktov. Značka si zakladá na využívaní kvalitných, prírodných surovín, ktoré sú šetrné k pokožke aj k životnému prostrediu. V portfóliu Essenz nájdete širokú škálu produktov, ako sú prírodné mydlá, šampóny, pleťové a telové krémy, esenciálne oleje a rôzne doplnky do kúpeľa.

Essenz sa odlišuje svojím prístupom k výrobe, kde kladie dôraz na ručnú výrobu a používanie tradičných receptúr. Produkty sú vyrábané bez použitia syntetických konzervačných látok, farbív a parfumov. Značka sa tiež aktívne zameriava na ekologické balenie a minimalizovanie odpadu.

Essenz je obľúbenou voľbou pre tých, ktorí hľadajú autentickú prírodnú kozmetiku, ktorá je šetrná k pokožke a zároveň prispieva k ochrane životného prostredia.