ESSENZ BIOTIN (pre zdravé vlasy, nechty a pokožku)

BEZ LEPKU VEGAN FRIENDLY BEZ LAKTÓZY
Značka: Essenz
€29,90
Skladom

Výživový doplnok obsahuje biotín, ktorý patrí do skupiny vitamínov B a zohráva niekoľko úloh v ľudskom metabolizme. Medzi najvýznamnejšie patrí udražnie zdravých vlasov, pokožky a nechtov. Prispieva aj k tvorbe energie a správnemu fungovaniu nervového systému. 90 kapsúl

Detailné informácie

Benefity pre zákazníkov
Benefity pre zákazníkov
10 % zľavy pre zdravotnícky personál
Doba dodania
Doba dodania
z Rakúska: do 72 hodín, z Nemecka: do 4-5 dní, z iných krajín EU: 1 - 3 týždne
Komunikácia v slovenčine
Komunikácia v slovenčine
Nedostatkový sortiment
Nedostatkový sortiment
U nás kúpite produkty nedostupné na Slovensku

Podrobný popis

Biotín

Vitamín B7 (biotín) je jeden z vo vode rozpustných vitamínov komplexu B, a je k dispozícii aj pod známymi menami vitamín B7 a vitamín H. Okrem dôležitých úloh v ľudskom metabolizme biotín reguluje aj niektoré funkcie génov v bunkovom jadre a zaisťuje zdravú pokožku a lesklé vlasy.  

Zastaralý názov vitamín H poukazuje na dôležitú funkciu biotínu pre ľudské telo: Je potrebný na premenu štyroch esenciálnych aminokyselín, a prispieva tak k zdravému rastu vlasov a pokožky a zaisťuje ich zdravý vzhľad. Používa sa preto ako terapeutický prostriedok pri rôznych kožných ochoreniach, ako je akné, alebo pri vypadávaní alebo poškodenom raste vlasov.  

Ako vitamín musí byť biotín dodávaný do tela potravou. To je možné pri živočíšnych aj rastlinných produktoch. Telo si môže malú časť samo vyrobiť aj črevnou flórou.

 

Dodatočné parametre

Kategória: DOPLNKY VÝŽIVY
acas:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Essenz je značka, ktorá sa špecializuje na výrobu prírodných kozmetických produktov. Značka si zakladá na využívaní kvalitných, prírodných surovín, ktoré sú šetrné k pokožke aj k životnému prostrediu. V portfóliu Essenz nájdete širokú škálu produktov, ako sú prírodné mydlá, šampóny, pleťové a telové krémy, esenciálne oleje a rôzne doplnky do kúpeľa.

Essenz sa odlišuje svojím prístupom k výrobe, kde kladie dôraz na ručnú výrobu a používanie tradičných receptúr. Produkty sú vyrábané bez použitia syntetických konzervačných látok, farbív a parfumov. Značka sa tiež aktívne zameriava na ekologické balenie a minimalizovanie odpadu.

Essenz je obľúbenou voľbou pre tých, ktorí hľadajú autentickú prírodnú kozmetiku, ktorá je šetrná k pokožke a zároveň prispieva k ochrane životného prostredia.