ESSENZ MULTIHERP (ne liečbu a prevenciu herpesu)

BEZ LEPKU VEGAN FRIENDLY BEZ LAKTÓZY
Značka: Essenz
€24,90
Skladom

Kombinovaný výživový doplnok obsahuje zinok, selén, esenciálnu aminokyselinu L-lyzín a extrakt z listov cistu šedavého (Cistus incanus - stredomorská skalná ruža), známeho pre vysoký obsah polyfenolov. Zinok a selén prispievajú k správnej funkcii imunitného systému. 60 kapsúl

Detailné informácie

Benefity pre zákazníkov
Benefity pre zákazníkov
10 % zľavy pre zdravotnícky personál
Doba dodania
Doba dodania
z Rakúska: do 72 hodín, z Nemecka: do 4-5 dní, z iných krajín EU: 1 - 3 týždne
Komunikácia v slovenčine
Komunikácia v slovenčine
Nedostatkový sortiment
Nedostatkový sortiment
U nás kúpite produkty nedostupné na Slovensku

Podrobný popis

Zinok prispieva k udržaniu zdravej pokožky. Prípravok je obzvlášť vhodný pri prevencii a liečbe herpesových ochorení.

Účinky L-lyzínu

L- lyzín je prírodná a esenciálna aminokyselina, ktorá sa vyskytuje v bielkovinách a napríklad v mäse. Vysoké dávky L-lyzín obsiahnuté v Essenz Multiherp kapsule , ktoré naše telo tiež potrebuje pre budovanie svalov, rozvoj ďalších aminokyselín, pre bunkové delenie a normálne hojenie rán, vytesňuje aminokyselina L-arginín. Herpes vírusy potrebujú pre svoju vlastnú reprodukciu L-arginín. Ak je arginín nahradený lyzínom, môžu sa vírusy herpesu množiť iba pomaly alebo sa už nebudú množiť a šírenie vírusovej infekcie sa zastaví. 

Selén

Selén je nevyhnutný stopový prvok, ktorý je zabudovaný do rôznych bielkovín a enzýmov v tele vo forme aminokyseliny selenocysteín . Medzi jeho úlohy patrí ochrana pred oxidačným stresom a rakovinou, ako aj normálna funkcia imunitného systému a štítnej žľazy .

Medzi možné nepriaznivé účinky patria alergické reakcie. Selén by sa nemal predávkovať. 

Extrakt z cistu

Prípravky z byliny skalnej ruže (napr. Cistus incanus , Cistus creticus ) preukázali v štúdiách antivírusové, protizápalové, antioxidačné , adstringentné a antimikrobiálne vlastnosti.  

Zinok

Zinok je nevyhnutný stopový prvok, ktorý je obsiahnutý v mnohých enzýmoch a neenzymatických proteínoch v tele. Hrá úlohu pri normálnom raste buniek, hojení rán, plodnosti a imunitnej odpovedi. Zinok sa tiež používa na prevenciu a liečbu prechladnutia.

Možné nepriaznivé účinky zahŕňajú tráviace ťažkosti a kožné reakcie. Vysoké dávky zinku by sa nemali dlhodobo užívať bez indikácie, pretože to môže viesť k nedostatku medi.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Essenz je značka, ktorá sa špecializuje na výrobu prírodných kozmetických produktov. Značka si zakladá na využívaní kvalitných, prírodných surovín, ktoré sú šetrné k pokožke aj k životnému prostrediu. V portfóliu Essenz nájdete širokú škálu produktov, ako sú prírodné mydlá, šampóny, pleťové a telové krémy, esenciálne oleje a rôzne doplnky do kúpeľa.

Essenz sa odlišuje svojím prístupom k výrobe, kde kladie dôraz na ručnú výrobu a používanie tradičných receptúr. Produkty sú vyrábané bez použitia syntetických konzervačných látok, farbív a parfumov. Značka sa tiež aktívne zameriava na ekologické balenie a minimalizovanie odpadu.

Essenz je obľúbenou voľbou pre tých, ktorí hľadajú autentickú prírodnú kozmetiku, ktorá je šetrná k pokožke a zároveň prispieva k ochrane životného prostredia.