Kyosun s.r.o.

24 položiek celkom
175 gamiori
€0

Vďaka miske Gamiori budete mať k Matcha Tea stále po ruke! Gamiori je z papiera, s krásnym dizajnom a pohodlne sa do nej zmestí 30 – 60 sáčkov.

M106
mandle 100 v rooibos cokolade vizu
Tip
€0

Rooibos má sladkastú, medovo-orieškovú alebo karamelovú chuť. Spolu s bielou čokoládou a mandľami vytvára výnimočnú kombináciu.

B114
matcha tea lahev low
Tip
€0

Ergonomická fľaša Matcha Glass Bottle. Uzatvárateľna fľaša z recyklovateľnej skloviny vyrobená českým tradičným výrobcom s objemom 0,5 l.

E103
green velvet edition predni
Novinka Tip VEGAN FRIENDLY
€0

Luxusný darčekový balíček prémiového Bio Matcha Tea Premium, sklenenej fľašky Matcha Glass Bottle a piatich bonbónov z belgickej matcha čokolády.

A107
kesu 100
Novinka
€0

Vypočuli sme priania našich fanúšikov a prinášame vám Kešu v Matcha Tea čokoláde! Jemná maslová chuť kešu, čaj matcha a biela čokoláda tvorí priamo neodolateľnú kombináciu.

B103
mandle 100
Novinka
€0

Mandle v čokoláde s japonským zeleným čajom matcha vyvolávajú dokonalú súhru intenzívneho chuťového zážitku. Upozornenie: Pozor tento produkt zpôsobuje "závislosť" :-)!

B125
matcha set pre tradicnu pripravu zakladny1
Tip
€0

Matcha Tea set obsahuje základné náčinie pre vychutnanie si japonského Matcha Tea tradičným spôsobom. Súprava zahŕňa čawan, čašaku a časen. Krásny darček pre matcha nadšencov.

G121
matcha cokolada
Tip
€0

Dokonalé spojenie jednej z najjemnejších belgických čokolád a 100% japonského zeleného čaju matcha.

P102
matcha tea lahev
€0

Naša Matcha Tea fľaša s objemom 750 ml perfektne padne do ruky, do držiaku na bicykli, či na bežiacom páse. Veľmi ľahko si s ňou pripravíte matcha na cestách alebo na výlete....

D104
235 profi matcha set isamu
€0

Ak hľadáte zaujímavý darček pre milovníka japonského čaju matcha, už ďalej nehľadajte. Kompletná darčeková súprava Profi Matcha set Isamu určite zožne veľký úspech.

G135
set pre tradicnu pripravu matcha goro
€0

Matcha Tea set Goro obsahuje základné náčinie pre vychutnanie si japonského Matcha Tea tradičným spôsobom. Súprava zahŕňa čawan, čašaku a časen. Krásny a originálny darček pre...

G132
set pre tradicnu pripravu matcha kaito
€0

Pokiaľ hľadáte zaujímavý darček pre milovníka japonského čaju matcha, už ďalej nehľadajte. Kompletná darčeková súprava Profi Matcha set Kaito určite zožne veľký...

G136
Hore
Ďalšie produkty

Stránka 1 z 2 - 24 položiek celkom