WINI chrumkavá proteínová tyčinka Karamel 50g Peeroton

Značka: Peeroton
€0,01
Momentálne nedostupné
Neodolateľne chutná mäkká funkčná proteínová tyčinka s ovsenými vločkami s 10 g srvátkových bielkovín a s nízkym obsahom kalórií pre zdravé občerstvenie počas cvičenia aj po ňom
 

Detailné informácie

Podrobný popis

Proteínová tyčinka Peeroton WINI Crispy-WHEY je ručne vyrábaná proteínová tyčinka. Športová tyčinka WINI, ktorý sa dá využiť aj v každodennom živote, najmä v kancelárii alebo v škole ako klasický bielkovinový snack. Chrumkavá proteínová tyčinka WINI Crispy WHEY sa zmestí do každej kapsy a vďaka špeciálnemu procesu pečenia si zachováva konzistenciu pri nízkych i vyšších vonkajších teplotách - takže zostáva jedlá a chutná vo všetkých situáciách.

Whey srvátkový proteín je najbežnejším bielkovinovým práškom používaným silovými športovcami. Srvátka sa považuje za kompletný proteín, čo znamená, že obsahuje všetkých 9 esenciálnych aminokyselín. Jeho rozšírené používanie je podporené štúdiami, ktoré preukazujú na silný profil aminokyselín a rýchle, ľahké trávenie a vstrebávanie v tele. Výhody srvátkového proteínu a jeho nadradenosť - v porovnaní s inými formami proteínu - s malými vedľajšími účinkami ho robia jedným z najpopulárnejších doplnkov výživy. Pre zdravých, aktívne žijúcich jednotlivcov aj športovcov je srvátka tiež dobrá z hľadiska výkonu, ako aj schopnosti budovať a udržiavať svalovú hmotu.

Konzumácia srvátkového proteínu po cvičení pomáha zvýšiť syntézu bielkovín a príjem glukózy pre syntézu svalového glykogénu. Glykogén je špajza svalovej energie. Srvátkový proteín poskytuje výhody svalstvu tak, že poskytuje dostatočné zásoby glykogénu, takže svaly fungujú lepšie a neunavujú sa tak rýchlo. Takéto predvídateľné používaniu glykogénu v tele dokonca prospieva sprostredkovanej inzulínovej reakcii pri cukrovke typu 2, čo vedie k lepšej kontrole glukózy. Proteín tiež spomaľuje tráviaci proces, čo vedie k zvýšeniu sýtosti. Kombinácia uhľohydrátov s bielkovinami zvyšuje sýtosť.
 

„WHEY“ je anglické slovo pre „srvátku“, tekutinu, z ktorej sa získa proteín. Srvátka sa vyrába pri výrobe syra, tvarohu a cottage syra, zo žltkastej kvapaliny, ktorá zostáva, keď sa mlieko zráža a vločkuje. A táto srvátková bielkovina je základom novej proteínovej tyčinky WINI Crispy-WHEY. Srvátková bielkovina je jednou z hlavných zložiek mlieka, tento prírodný vedľajší produkt tvorí asi 20% bielkoviny v kravskom mlieku. Napriek tomu obsahuje málo laktózy, ktorá uľahčuje trávenie a je vhodná aj pre ľudí s intoleranciou laktózy.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: