Tyčinka POWERPACK 70g krabička 12 + 3 zdarma

Tip
Značka: Peeroton
€0,01
Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Zvoľte variant
Príchuť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Malý obedový balíček do tašky, zdravá náhrada jedla z mladých ovsených vločiek pre každodenný život a šport s nízkym glykemickým indexom. Teraz vo výhodnom balení 12 + 3 zdarma. Je mäkká - skvele chutí - zasýti - dodá síl

Detailné informácie

Podrobný popis

Táto obzvlášť stráviteľná a bohatá sacharidová tyčinka vyrobená z mladých ovsených vločiek bez priemyselného cukru podporuje využitie potenciálu fyzického a duševného výkonu. Okrem toho tento produkt zvyšuje reakčný objem, schopnosť sústrediť sa a vytrvalostný výkon.

  • Dlhodobá dostupnosť energie
  • Vysoká žalúdočná a črevná tolerancia aj pri intenzívnom strese
  • Ručne vyrobená tyčinka z ovsených vločiek bez priemyselného cukru a bez sladidiel
  • Veľa lahodných chutí, niečo pre každého.
Použité ovsené vločky sa používajú aj na výrobu detskej výživy, pretože sú oveľa stráviteľnejšie ako bežne používané ovsené vločky.
 

ÚČINOK:
Pretože ovsené vločky tvoria najväčší podiel ako surový produkt, máte optimálny prísun uhľohydrátov konzumáciou tyčinky s nízkym glykemickým indexom, čo znamená, že cukor v krvi sa zvyšuje len pomaly a dlho zostáva na rovnakej alebo len pomaly klesajúcej hladine.

Glykemický index pridaných plodov je tiež veľmi nízky.

FITNESS:
Slúži ako zdravá náhrada jedla v každodennom živote a poskytuje dlhotrvajúcu energiu počas cvičenia. Vďaka vysokej žalúdočnej a črevnej tolerancii sa odporúča aj počas tréningu / súťaže.

Špeciálny proces pečenia zaisťuje konzistenciu tyčinky pri vysokých aj nízkych vonkajších teplotách, a preto zostáva chutná a ľahko jedlá vo všetkých situáciách.
 

VHODNÉ PRE VEGETARIÁNOV

BEZ DROŽDIA

Tento produkt je HANDMADE.

Vyrobené v Rakúsku.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: