Šťava z Gravioly 100% EkoMedica SK

VEGAN FRIENDLY
€14,10
Skladom

Má imunostimulačné, uvoľňujúce a ukľudňujúce účinky. Pôsobí proti bolesti. Pomáha pri znižovaní krvného tlaku, epilepsii, cukrovke a problémoch s tráviacim traktom

Detailné informácie

Podrobný popis

Bojuje proti plesniam, vírusom a baktériám. Reguluje hladinu cholesterolu v krvi, účinne pomáha pri stavoch psychického a fyzického vyčerpania. Posilňuje kardiovaskulárny, tráviaci, nervový a dýchací systém.

SILNÝ BOJOVNÍK PROTI RAKOVINE
PRI PROBLÉMOCH TRÁVIACEHO TRAKTU
POMÁHA PROTI PLESNIAM A BAKTÉRIAM

Graviola (Annona muricata) pochádza z Južnej Ameriky, najmä z jej severnej časti. V dnešnej dobe sa tento strom pestuje aj v Strednej Amerike, Mexiku, ako aj na Karibských ostrovoch. Pozitívne účinky na ľudský organizmus boli Amazonským domorodcom známe už od dávnych čias. Využívajú sa všetky časti Gravioly – plody, listy, korene aj kôra.

Plody, semená a listy majú široké bylinné využitie pri pomoci s rôznymi zdravotnými problémami. Z najdôležitejších látok Annona obsahuje alkaliody, nomuciferin a anonain, acetogenin, taniny, polyfenoly, nenasýtené mastné kyseliny. Ovocie je bohaté na sacharidy, hlavne fruktózu, obsahuje tiež vitamín C, vitamín Bl, vitamín B2 a iné. Vďaka obsahu cennej zložky anonového acetogenínu, ktorý má schopnosť pôsobiť na rakovinové bunky, je Annona potrebnou pomocou tých, ktorí s touto chorobou bojujú.

Graviola má imunostimulačné, uvoľňujúce a ukľudňujúce účinky, pôsobí proti bolesti. Vie pomôcť pri znížení krvného tlaku, epilepsii a cukrovke. Pomáha proti plesniam, vírusom a baktériám, regulácii hladiny cholesterolu, spomaľuje procesy starnutia. Annona je doporučovaná i osobám, ktoré majú problémy s funkciami tráviaceho traktu, pri stavoch psychického vyčerpania a pri narušení psychickej i fyzickej pohody. Posilňuje kardiovaskulárny, tráviaci, nervový a dýchací systém.

  Zloženie:

 šťava z plodov gravioly. Pasterizované.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: