Sprej 10 ppm 25 ml

€0,01
Momentálne nedostupné

Koloidné striebro do koncentrácie 10 ppm si drží transparentnú (číru) farbu. Výnimkou sú silnejšie koncentrácie nad 15 ppm, ktoré môžu časom aglomerovať (dochádza k zhlukovaniu častíc), čo sa prejaví miernym zafarbením koloidu, avšak toto nie je na závadu

Detailné informácie

Podrobný popis

Koncentrácia roztoku je udávaná v ppm (parts per million). 10 ppm označuje koncentráciu 10 častíc Agna 999 990 častíc vody H2O (10 mg striebra v 1 litri roztoku).

Kvalita dodávaného koloidného striebra je overená registráciou do CPNP Európskej Únie na základe urobených chemicko-fyzikálnych rozborov -

Dermatologicky testované. Atest Štátneho zdravotného ústavu Praha: CTZB 187-483/12-69, EX 120277 Mikrobiologické vyšetrenia ZÚ Ostrava: 4038/2010, ZU/03369/2010. 

Použitie: Určené na vonkajšie použitie. Pri vonkajšom použití aplikujte na suchú a čistú pokožku. Roztoky koloidného striebra sa aplikujú miestne – tváre, paže, hrudník, podpazušie, apod. Na pokožku nanášame tampónom alebo pomocou mechanického rozprašovača – spreja.

Ošetrené miesto by nemalo byť príliš zavodnené, pri použití tampónu ho len ľahko zvlhčite. Pri aplikácii mechanickým rozprašovačom postačia 2-3 streknutia na plochu cca 20 cm2.

Vhodné na podráždenú alebo namáhanú pokožku pre upokojenie a regeneráciu. Vhodné aj pre použitie k aplikácii na nohy pre pokožku so sklonom k plesniam.

Upozornenie: Výrobok nie je určený pre osoby, ktoré sú alergické na striebro. Neodporúča sa pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy by mali použitie konzultovať s doktorom. Nepoužívajte na poškodenú pokožku! Pri zasiahnutí očí vypláchnite prúdom vody. 

Skladovanie: Chráňte pred priamym slnečným žiarením, uchovávajte mimo magnetických polí, chráňte pred mrazom. Výrobok neobsahuje farbivá ani konzervačné látky.

V Európskej únii je podľa nových predpisov zakázané vnútorné užívanie potravín s obsahom nanomateriálov. Mimo EÚ, t.j. aj v USA, Japonsku a iných vyspelých krajinách nie je vnútorné užívanie koloidného striebra obmedzené. Takže v EU sa koloidné striebro môže používať len ako kozmetický produkt na vonkajšie použitie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie