Šejker K700

Značka: Kyosun s.r.o.
€0,01
Momentálne nedostupné (> 5 ks)

Skvelý 700 ml univerzálny šejker na cesty! Je možné ho umiestniť do držiaka v aute, na bicykli či na bežiacom páse v posilňovni. Odteraz si už svoj milovaný Matcha Tea môžete vziať so sebou naozaj všade

Detailné informácie

Podrobný popis

AKÝ JE OBJEM TOHTO ŠEJKRU?

Objem modelu K700 je 700ml. 

AKÚ CERTIFIKÁCIU MÁ ŠEJKR MATCHA TEA Z700?

Šejker Matcha Tea je testovaný na styk s potravinami a neobsahuje žiadne nežiaduce látky, ako napr. BPA. Šejker je vhodný do umývačky a do mikrovlnnej rúry. 

AKO SA BIO MATCHA TEA HARMONY PRIPRAVUJE?

Ideálnym pomocníkom na prípravu Matcha Tea je práve šejker, poprípade uzatvárateľná fľaša (neskúšajte rozmiešať matcha lyžičkou - nefunguje to). Do nádoby nasypte 2g (1 sáčok) Matcha Tea Harmony a pridajte 300ml studenej alebo teplej vody a vyšejkrujte. Pri príprave za tepla by teplota nemala presiahnuť 70 °C. Veľmi obľúbenými variantami prípravy sú i kombinácie s mliekom ako matcha latte v teplej variante alebo matcha iced latte so studeným mliekom a pár kockami ľadu. Okrem kravského mlieka doporučujeme vyskúšať i rastlinné varianty ako napr. mandľové, kokosové či sójové. TIP! Pokiaľ si radi pripravujete rôzne shaky či smoothies, pridajte do mixéru 1 sáčok Bio Matcha Harmony. Váš nápoj tak výrazne obohatíte o veľké množstvo antioxidantov a čajového kofeinu, ktorý Vám dodá energiu až na 3 - 6 hodin. Najdôležitejšie na záver! Pripravte si Váš matcha tea hlavne tak, aby Vám chutil. Pridaním medu, citrónovej či limetkovej šťavy alebo Vášho obľúbeného sirupu rozhodne nič nepokazíte. 

 

priprava-moderni 

 

 

 

MATCHA ICE TEA SIRUP

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: