Šejker A500

Značka: Matcha Tea
€0,01
Momentálne nedostupné (> 5 ks)

Pre tých, ktorí nemajú radi výrazné, sýte farby je tu pollitrový šejker A500. Parádna, priamo vojenská kombinácia khaki s čiernou a navrchu i velí strieborné viečko. Šejker A500 je rozhodne vtipný a nápaditý

Detailné informácie

Podrobný popis

AKÝ JE OBJEM TOHTO ŠEJKRU?

Objem modelu A500 je 500ml. 

AKÚ CERTIFIKÁCIU MÁ ŠEJKR MATCHA TEA A500?

Šejker Matcha Tea je testovaný na styk s potravinami a neobsahuje žiadne nežiaduce látky, ako napr. BPA. Šejker je vhodný do umývačky a do mikrovlnnej rúry. 

AKO SA BIO MATCHA TEA HARMONY PRIPRAVUJE?

Ideálnym pomocníkom na prípravu Matcha Tea je práve šejker, poprípade uzatvárateľná fľaša (neskúšajte rozmiešať matcha lyžičkou - nefunguje to). Do nádoby nasypte 2g (1 sáčok) Matcha Tea Harmony a pridajte 300ml studenej alebo teplej vody a vyšejkrujte. Pri príprave za tepla by teplota nemala presiahnuť 70 °C. Veľmi obľúbenými variantami prípravy sú i kombinácie s mliekom ako matcha latte v teplej variante alebo matcha iced latte so studeným mliekom a pár kockami ľadu. Okrem kravského mlieka doporučujeme vyskúšať i rastlinné varianty ako napr. mandľové, kokosové či sójové. TIP! Pokiaľ si radi pripravujete rôzne shaky či smoothies, pridajte do mixéru 1 sáčok Bio Matcha Harmony. Váš nápoj tak výrazne obohatíte o veľké množstvo antioxidantov a čajového kofeinu, ktorý Vám dodá energiu až na 3 - 6 hodin. Najdôležitejšie na záver! Pripravte si Váš matcha tea hlavne tak, aby Vám chutil. Pridaním medu, citrónovej či limetkovej šťavy alebo Vášho obľúbeného sirupu rozhodne nič nepokazíte.

 

priprava-moderni 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: