Rakytníkový olej 100% EkoMedica SK

VEGAN FRIENDLY
€12
Skladom

Zvyšuje pružnosť a vitalitu pokožky v miestach zahojených rán, vyživuje pokožku u dlhodobo ležiacich pacientov a osôb trpiacich ekzémami

Detailné informácie

Podrobný popis

Hojí rany v ušiach, konečníku, ústnej a nosovej dutine. Zlepšuje trávenie a priechodnosť čriev, podporuje funkciu močového ústrojenstva a obličiek. Ako pomoc pri hemoroidoch je ho možné použiť nielen pre dospelých, ale aj pre deti a rovnako aj pri dojčení

Čistý objem: 50 ml. Zloženie: olej z rakytníka rešetliakového (Oleum Hyppophae rhamnoides L).

Spôsob skladovania: po otvorení skladujte v chladničke, spotrebujte do troch týždňov od otvorenia. Uchovávať mimo dosah malých detí. Chrániť pred priamym slnkom.

Spôsob užívania: na lyžičku 15 - 30 kvapiek s džúsom alebo medom. Pred každým použitím pretrepať. Maximálna denná dávka 30 kvapiek (2,5ml) oleja z plodov rakytníka reštliakového.

Nedoporučuje sa prekračovať maximálna denná dávka počas celého dňa. Produkt nemôže byť aplikovaný ako náhrada pestrej stravy. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Tehotné a dojčiace ženy by sa mali pred použitím poradiť s lekárom. Usadenina na dne fľaše nie je na závadu. Farba, vôňa a chuť sa môžu mierne líšiť v závislosti od výrobnej šarže. Priemerné výživové hodnoty v 10ml / dennej dávke 2,5ml Energia: 26,0 kcal (114,0 kJ) / 13,0 kcal (57,0 kJ) Bielkoviny: 0,7 g / 0,35 g Cukry: 0,0 g / 0,0 g Tuky: 8,0 g / 4,0 g.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: