Praslička - nápoj z prasličky roľnej EkoMedica SK

VEGAN FRIENDLY
€11,99
Skladom

Pomáha spevňovať a udržiavať zdravú kožu, sliznice, väzivové a spojivové tkanivá, kosti, chrupavky, zuby, vlasy a tiež nechty. Je silne močopudná a má schopnosť rozpúšťať kamene v močových cestách

Detailné informácie

Podrobný popis

Taktiež dokáže vyriešiť problém so zavodnením organizmu. Priaznivo účinkuje pri zápaloch obličiek, močového mechúra a tiež pri prechladnutí. Má protizápalové účinky. Tlmí bolesť pri kŕčoch žalúdka, záchvatoch žlčníka, pečene a pri silnej menštruácii. Podporuje krvotvorbu a v neposlednom rade pozitívne vplýva aj na nervový systém.

Zloženie: výťažok z prasličky roľnej (herba equiseti). Regulátor kyslosti (kyselina citrónová). Pasterizované.

Spôsob skladovania: Po otvorení skladovať v chladničke. Spotrebovať do 30 dní od otvorenia. Uchovávať mimo dosah maloletých detí. Chrániť pred priamym slnkom.

Spôsob užívania: vypiť 25ml dva krát denne minimálne pol hodiny pred jedlom. Maximálna denná dávka 50ml. Pred každým použitím pretrepať.

Nedoporučuje sa prekračovať maximálna denná dávka počas dňa. Produkt nemôže byť aplikovaný ako náhrada pestrej stravy. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Tehotné a dojčiace ženy by sa mali pred použitím poradiť s lekárom. Usadenina na dne fľaše nie je závadou. Farba, vôňa a chuť sa môžu mierne odlišovať v závislosti odvýrobnej šarže. Priemerné výživové hodnoty v 100 ml / dennej dávke 10 ml: Energia: Bielkoviny: Sacharidy: Tuky: Nasýtené tuky: 0 g Polynenasýtené tuky: 0 g Mononenasýtené tuky: 0 g.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: