POWERPACK ovsená tyčinka jablková štrúdľa 70g Peeroton

Značka: Peeroton
€0,01
Momentálne nedostupné
Zdravá náhrada jedla z mladých ovsených vločiek, malý obedový balíček do tašky pre každodenný život a šport. 267-296 kcal a nízky glykemický index. Skvele chutí - zasýti - dodá síl
 

Detailné informácie

Podrobný popis

Táto obzvlášť stráviteľná a bohatá sacharidová tyčinka vyrobená ručne z mladých ovsených vločiek bez priemyselného cukru podporuje využitie potenciálu fyzického a duševného výkonu. Okrem toho tento produkt zvyšuje reakčný objem, schopnosť sústrediť sa a vytrvalosť.

  • Dlhodobá dostupnosť energie
  • Vysoká žalúdočná a črevná tolerancia aj pri intenzívnom strese
  • Ručne vyrobená tyčinka z ovsených vločiek bez priemyselného cukru a bez sladidiel
  • Veľa lahodných chutí, niečo pre každého.
Použité ovsené vločky sa používajú aj na výrobu detskej výživy, pretože sú oveľa stráviteľnejšie ako bežne používané ovsené vločky.

ÚČINOK:
Pretože ovsené vločky tvoria najväčší podiel ako surový produkt, konzumáciou tyčinky máte optimálny prísun uhľohydrátov s nízkym glykemickým indexom, čo znamená, že cukor v krvi sa zvyšuje len pomaly a dlho zostáva na rovnakej alebo pomaly klesajúcej úrovni. Glykemický index pridaných plodov je tiež veľmi nízky.

FITNESS:
Slúži ako zdravá náhrada jedla v každodennom živote a poskytuje dlhodobú energiu pri cvičení. Vďaka vysokej žalúdočnej a črevnej tolerancii sa odporúča aj počas tréningu / súťaže.

Špeciálny proces pečenia zaisťuje konzistenciu tyčinky pri vysokých aj nízkych vonkajších teplotách, a preto zostáva ľahko jedlá vo všetkých situáciách.
 

VHODNÉ PRE VEGETARIÁNOV

BEZ DROŽDIA

Tento produkt je HANDMADE.

Vyrobené v Rakúsku.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: