PEP II 90 kapsúl Peeroton

BEZ LEPKU BEZ LAKTÓZY
Značka: Peeroton
€0
Skladom

Pomáha stabilizovať a regenerovať duševnú a fyzickú výkonnosť v práci, športe a každodennom živote. Podporuje motiváciu, schopnosť reagovať, učiť sa, zvládať stres pod tlakom.

Detailné informácie

Podrobný popis

SÚSTREDENOSŤ - POZORNOSŤ - KONCENTRÁCIA

  • Aktivuje telo a myseľ - vzpruha bez kofeínu
  • Podporuje motiváciu - poráža lenivosť v hlave
  • Podporuje schopnosť reagovať, myslieť a učiť sa
  • Proti strachu zo skúšok, v záťažových situáciách
  • Viac zábavného učenia, keď sa cítite pod tlakom
  • Neobsahuje kofeín, lepok, laktózu ani fruktózu
 

Peeroton PEP II obsahuje optimálnu kombináciu vitamínov, minerálov, aminokyselín, kreatín monohydrátu a L-karnitínu a pomáha stabilizovať a regenerovať duševnú a fyzickú výkonnosť v práci, športe a každodennom živote.

BEZ KOFEÍNU - BEZ GLUTÉNU - BEZ FRUKTÓZY
Pep II podporuje využitie potenciálu fyzického a duševného výkonu ľudského organizmu v každodennom živote a športe. Účinok je založený na optimalizácii funkcií energetického metabolizmu. Pep II podporuje funkcie nervového systému a podstatne zlepšuje mnohé funkcie v ľudskom organizme vo fázach vysokého fyzického a duševného stresu.
 
Vďaka dômyselnému zloženiu tohto produktu je PEP II zdravou alternatívou kávovým a energetickým nápojom, lebo telo nepotrebuje vždy kofeín, aby zostalo v strehu a dobre fungovalo. Spôsob účinku je založený na dodávaní rýchlo dostupných uhľohydrátov, nie na kofeíne ani kalóriách.
 
Zaujímavosť procesu fungovania: Pri spotrebovávaní glukózy v tele (hroznový cukor, dextróza) pokiaľ má nastať pokles energie, dôjde k mobilizácii rýchlo, ale v dôsledku vysokého glykemického indexu dochádza k veľkému uvoľňovaniu inzulínu, čo vedie k rýchlemu poklesu hladiny cukru v krvi. Potom by musela prísť ďalšia dextróza, aby prišiel nový energetický kop. PEP II má so svojimi zložkami udržateľnejší vyváženejší účinok a okrem poskytovania energie má aj mnoho ďalších pozitívnych vlastností.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: