Peeroton SLIM SHAKE vanilka - zoštíhľujúce balenie vrátane šejkru

Značka: Peeroton
€0,01
Momentálne nedostupné
Ako chutná náhrada jedla dokonale zasýti, v jednej dávke doplní potrebné minerály a vitamíny, vlákninu, je užitočný pre doplnenie pravidelného jedálnička pri udržiavaní telesnej hmotnosti alebo chudnutí. Podporuje správnu funkciu metabolizmu, pomáha pri strážení hmotnosti. Bez GMO
 

Detailné informácie

Podrobný popis

SLIM Shake náhrada jedla rakúskej značky Peeroton v prémiovej kvalite poskytuje telu všetky prvky, ktoré sú dôležité pre jeho fungovanie, s optimálnym obsahom kalórií, NON GMO.

URČENÉ PRE ŽENY I MUŽOV, KTORÍ:

  • chcú nahradiť jedlo vyváženým produktom pri strážení alebo udržiavaní svojej hmotnosti.
  • užívajú diétu zameranú na chudnutie.
  • napr. trpia nedostatkom bielkovín v dôsledku nedostatočného príjmu.
  • chcú budovať svaly v spojení s vhodným svalovým tréningom.

INFORMÁCIE O PRODUKTE

Peeroton - SLIMSHAKE ako náhrada jedla s kvalitnými prísadami. Hodnotné sójové bielkoviny a jogurt pomáhajú aktivovať metabolizmus, avšak neuberajú z hodnotnej svalovej hmoty. Obsahuje všetky dôležité vitamíny a minerály. Okrem príjemnej chuti poskytuje med ako zdroj energie potrebné uhľohydráty.

Peeroton Slimshake neobsahuje žiadne farbivá ani konzervačné látky, je bez umelých príchutí s kyselinou linolovou, bez pridaného oleja. Spracovanie sa vykonáva podľa najvyšších možných štandardov kvality ISO * a IFS * *) ISO: Medzinárodná organizácia pre normalizáciu IFS: Medzinárodné potravinové štandardy.

Peeroton SlimShake jedlo je založené na bielkovinách. To ponúka rozhodujúce výhody oproti iným potravinám: bielkoviny udržiavajú pocit sýtosti po dlhú dobu, a tým sa zabráni chuti do jedla.

3 - fázový plán od Peerotonu = jednoduchá cesta k uspokojivej hmotnosti

1. fáza očistná 3x denne Slim Shake: Počas očistnej fázy sa konzumuje iba tekutá strava. Ako náhradu celodennej stravy ráno na obed a večer sa používa Slim Shake max. 3 dni.

2. fáza úbytková 2x denne Slim Shake, 1x zdravé jedlo: Vo štvrtý deň už môžete obedňajšiu dávku zameniť za zdravé jedo, Slim Shake zostáva na raňajky a večeru po dobu minimálne 14 dní max. 4 týždne.

3. fáza stabilizácie 2x zdravé jedlo, 1x Slim Shake: Ideálne 8 týždňov. Zdravé raňajky, zdravý obed, na večeru Slim Shake.

ÚČINOK VÝROBKU

Cenné sójové a jogurtové proteíny udržiavajú svalovú hmotu a nevyhnutné vitamíny B aktívne podporujú metabolizmus. Dodávka všetkých dôležitých vitamínov a minerálov zabezpečuje, že napriek strave sa nevyskytujú žiadne príznaky nedostatku. Okrem základných požiadaviek na zdravú výživu a dostatočný výkon je Peeroton SlimShake účinnou oporou v rámci vašej diéty: jedna porcia nahrádza celé jedlo iba 200 kcal (zdravé kalorické jedlo má okolo 600 kcal). Okrem toho sa aktívne podporuje metabolizmus. Zároveň je telo zásobované všetkými prvkami, ktoré sú dôležité pre jeho fungovanie, takže nevykazuje príznaky nedostatku. To je dôvod, prečo je zachovaná hodnotná svalová hmota, a to aj pri diéte a pri výraznom chudnutí sa cítite dobre, nemáte pocit hladu a dokážete si udržať požadovanú váhu aj po ukončení diéty. Svaly sú tvorené bielkovinami. Ak chcete, aby telo spaľovalo tuk a nestrácalo svaly, aby uspokojilo svoje potreby kalórií, telo potrebuje ďalšie bielkoviny. Tým sa zabráni nebezpečnému jo-jo efektu.

SlimShake obsahuje sójové a mliečne bielkoviny. Sójový proteín sa získava zo semien sójovej rastliny a považuje sa za najznámejší rastlinný proteín najvyššej kvality.

Termín „izolát“ znamená najvyšší obsah bielkovín a najnižší obsah tuku. Mliečne bielkoviny sa získavajú z mlieka a sú ideálnym doplnkom sójového proteínu, ktorého kombinácia podporuje lepšiu absorpciu v tele.

NEOBSAHUJE GMO ZLOŽKY.

ŠPECIFIKÁCIA MNOŽSTVA

Dóza s obsahom 500 g, postačujúca na 9 porcií.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: