Ostružina - 100% šťava z ostružiny EkoMedica SK

VEGAN FRIENDLY
€9,26
Skladom

Významnou zložkou sú triesloviny, ktoré pôsobia sťahujúco a protizápalovo

Detailné informácie

Podrobný popis

Používa sa pri zápalových problémoch žalúdka a čriev. Pomáha pri nachladnutí a zmierňuje kašel. Šťava z plodov sa užíva pri strume – zväčšená štítna žľaza. Ďalej sa využíva pri zápaloch sliznice dutiny ústnej a kože. Jej užívanie sa odporúča pri bolestiach a kŕčoch tráviaceho traktu a maternice.

Zloženie: 100% šťava z plodov ostružiny (Rubus L).

Pasterizované. Spôsob skladovania: Po otvorení skladovať v chladničke. Spotrebovať do 30 dní od otvorenia. Uchovávať mimo dosah maloletých detí. Chrániť pred priamym slnkom.

Spôsob užívania: vypiť 25 ml dva krát denne minimálne pol hodinu pred jedlom. Maximálna denná dávka 50ml. Pred každým použitím pretrepať. Sediment je prirodzený jav. Nedoporučuje sa prekračovať maximálna denná dávka počas dňa. Produkt nemôže byť aplikovaný ako náhrada pestrej stravy. Výrobok nie je určený m pre deti do 3 rokov. Tehotné a dojčiace ženy by sa mali pred použitím poradiť s lekárom. Usadenina na dne fľaše nie je závadou. Farba, vôňa a chuť sa môžu mierne odlišovať v závislosti odvýrobnej šarže. Priemerné výživové hodnoty v 100 ml / dennej dávke 10 ml: Energia: 37 kcal (155 kJ) / 18,5 kcal (77,5 kJ) Bielkoviny: 0,3 g / 0,15 g Sacharidy: 7,8 g / 3,9 g ( z toho cukry 6,2 g/ 3,1 g)) Tuky: 0,6 g / 0,3 g (z toho nenasýtené mastné kyseliny 0,0 g / 0,0 g) Nasýtené tuky: 0 g Polynenasýtené tuky: 0,3 g Mononenasýtené tuky: 0 g BEZ PRIDANIA CUKRU Obsahuje prirodzene sa vyskytujúce sa cukry.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: