Mrazom sušená černica - XXL 500g

VEGAN FRIENDLY
€0,01
Momentálne nedostupné

Čistia krv a pomáhajú pri anémii. Podporujú rast a silu kostí. Predchádzajú srdcovým chorobám, udržujú zdravé bunky a znižujú hladinu cholesterolu. Majú antistresové a upokojujúce účinky

Detailné informácie

Podrobný popis

Mrazom sušená černica

Ovocie sušené mrazom je 100% čisté ovocie, z ktorého je odstránená voda. Je chrumkavo vysušené, zachováva si farbu, chuť a až 98% výživových hodnôt, takže je takmer identické s pôvodným ovocím. Je bez konzervantov. Môže byť rehydrované alebo konzumované priamo. Ideálne do müsli, jogurtov, sorbetov, smoothies, pre kulinárske špeciality a pečenie. BRIX – Grown for Flavour Vám ponúka ovocie najvyššej kvality. Černice sú pestované na mimoriadne úrodnej pôde v panenskom prostredí Srbska. Chuť a aróma je umocnená veľkým počtom slnečných dní počas obdobia dozrievania, ako aj zberom úrody v čase ideálnej zrelosti. Tieto priaznivé prírodné ukazovatele sú zárukou dokonalej chuťovej harmónie ovocia. Kvalita srbského ovocia dosahuje popredné miesto v rámci Európy. Každých 100g mrazom sušeného ovocia je vyrobených z 800g až 1kg čerstvého ovocia.

Hmotnosť: 500 g (vyrobené z 5000 g čerstvého ovocia).

Zloženie: 100% černice dehydrované procesom lyofilizácie (proces sušenia mrazom).

Uchovávajte na suchom mieste. Chráňte pred teplom a priamym slnečným žiarením.

Krajina pôvodu suroviny: Srbsko Odroda: Thornfree / Čačanka Vyrobené na Slovensku. Priemerné výživové hodnoty (na 100g):

Energia kJ 1684
Energia kcal 410
Tuky g 4,06
z toho nasýtené mast. kyseliny g 0,35
Sacharidy g 84,1
Cukor g 40,8
Vláknina g 5,65
Bielkoviny g 6,15
Soľ <0.01 g

Dodatočné parametre

Kategória: Sušené ovocie
Ocenenia: Danubius Gastro 2018

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: