Matcha Tea čokoláda 30 g

Tip
Značka: Kyosun s.r.o.
€0
Skladom (> 5 ks)

Dokonalé spojenie jednej z najjemnejších belgických čokolád a 100% japonského zeleného čaju matcha.

Detailné informácie

Podrobný popis

PREČO PIŤ MATCHA TEA

Originálny japonský Matcha Tea Harmony je z hľadiska nutričných hodnôt približne 10x silnejší, ako bežný zelený čaj a obsahuje veľký podiel antioxidantov, aminokyselín a teofylínu.

 

Energia

Teofylín je čajový kofeín, ktorý sa, na rozdiel od toho v káve, uvoľňuje postupne počas 3-6 hodín. Aminokyselina L-theanin podporuje tvorbu  dopamínu a serotonínu. Kombinácia aminokyselín a kofeínu dodáva intenzívne sústredenie, energetický náboj a rýchlejšie reakcie.  Tuto vlastnosť rozhodne oceníte v práci, pri štúdiu či šoférovaní auta.

 

Detox

Matcha Harmony obsahuje veľký podiel polyfenolov, antioxidantov, a pomáha zbavovať telo ťažkých kovov a chemických toxínov. Nespornou výhodou je i to, že zelený čaj matcha je mierne močopudný, takže Vám zároveň napomôže tieto látky z tela i vylúčiť. Veľmi jednoducho a efektívne ste takto schopní pomáhať chrániť Váše telo pred pôsobením voľných radikálov.

 

CHUDNUTIE A ŠPORTOVÝ VÝKON

Medzi povestné účinky matcha patrí vplyv matcha na ľudský metabolizmus, ktorý zrýchľuje až o 40%. Pomáha tak efektívnejšie spaľovať tukové zásoby, ale zvyšuje aj výkon svalovej sústavy.  Matcha Tea je jediný čaj, ktorý obsahuje zhruba 30 % vlákniny a napomáhá tak pri trávení. Konzumácia matcha pred športovým výkonom Vám jednak dodá energiu a takmer okamžitý tráviaci efekt zamedzí tomu, aby sa Vám pri vyššej intenzite cvičenia jedlo tzv. vracalo naspäť.

 

AKÁ JE ODPORÚČANÁ DENNÁ DÁVKA?

Odporúčaná denná dávka pre dospelého človeka je 4 – 6 gramov. Pre deti, tehotné a dojčiace ženy je to cca 2 gramy denne. 

 

AKO MATCHA TEA ČOKOLÁDU SKLADOVAŤ?


Matcha Tea čokoládu skladujte na chladnom a suchom mieste, mimo dosah priameho slnečného žiarenia.

 

AKÁ JE TRVANLIVOSŤ PRODUKTU?


Trvanlivosť Matcha Tea čokolády je 12 mesiacov.

 

OBSAHUJE MATCHA TEA ČOKOLÁDA ALERGÉNY? EXISTUJÚ RIZIKÁ SPOJENÉ S KONZUMÁCIOU ČAJU MATCHA?

Áno, Matcha Tea čokoláda obsahuje mlieko, sóju a výrobky z nich.

 

KDE SA PRODUKT VYRÁBA?


Bio Matcha Tea je pôvodom z Japonska. Výroba čokolády a jej balenie prebieha v Českej republike.

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: