MAQUI BERRY 100% šťava z ovocia maqui EkoMedica SK

VEGAN FRIENDLY
€12,10
Skladom

Zrýchľuje metabolizmus. Pomáha pri chudnutí a následne pri udržaní optimálnej hmotnosti

Detailné informácie

Podrobný popis

Keďže má vysokú schopnosť pohlcovať voľné radikály, tak výrazne prospieva imunitnému systému a spomaľuje starnutie. Taktiež blahodarne pôsobí na zápaly kĺbov.

Zloženie: 100% šťava z plodov maqui berry (Aristotelia chilensis). Pasterizované.

Spôsob skladovania: Po otvorení skladovať v chladničke. Spotrebovať do 30 dní od otvorenia. Uchovávať mimo dosah maloletých detí. Chrániť pred priamym slnkom.

Spôsob užívania: vypiť 25 ml dva krát denne minimálne pol hodiny pred jedlom. Maximálna denná dávka 50 ml. Pred každým použitím pretrepať. Sediment je prirodzený jav. Nedoporučuje sa prekračovať maximálna denná dávka počas dňa. Produkt nemôže byť aplikovaný ako náhrada pestrej stravy. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Tehotné a dojčiace ženy by sa mali pred použitím poradiť s lekárom. Usadenina na dne fľaše nie je závadou. Farba, vôňa a chuť sa môžu mierne odlišovať v závislosti od výrobnej šarže. Priemerné výživové hodnoty v 100 ml / dennej dávke 50 ml: Energia: 60 kcal (251 kJ) / 30 kcal (125,5 kJ) Bielkoviny: 13,3 g / 6,65 g Sacharidy: 3 g / 1,5 g Tuky: 0 g / 0 g BEZ PRIDANIA CUKRU Obsahuje prirodzene sa vyskytujúce sa cukry.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: