LONG PROTEIN - citrón + jogurt - 2200 g

Značka: Nutrend
€0,01
Momentálne nedostupné

Širokospektrálny proteín s vysokým obsahom kvalitných bielkovín, ideálny pre regeneráciu svalstva pred spaním. Je obohatený o vitamíny B6, C a D, s vysokým obsahom BCAA

 

Detailné informácie

Podrobný popis

  • 80% bielkovín
  • zmes rôznych zdrojov bielkoviny (WPC, WPI, MPI, kazeín)
  • 31 g bielkovín v jednej dávke
  • 6,6 g BCAA v jednej dávke
  • vitamíny B6, C a D
  • bez umelých farbív 
LONG PROTEIN je určený: pre silových športovcov s požiadavkou príjmu kvalitnej bielkoviny vo večerných a nočných hodinách pre budovanie svalovej hmoty pre redukčné diéty, prípadne i ketogénne-diéty pre vegetariánov na doplnenie chýbajúcich živín.
Odporúčané dávkovanie: dávku 40 g rozmiešajte v 180 ml vody. V závislosti na dennej potrebe bielkovín konzumujte 1 - 2 porcie denne, medzi jedlami. Maximálne 2 dávky denne.
 
Použitie:  15 g = 1 odmerka. Podľa odporúčaného dávkovania odmerajte a rozmiešajte v šejkri. Po otvorení skladujte pri teplote do 25 ° C a spotrebujte do 3 mesiacov. 
 
Upozornenie: Ochutený nealkoholický nápoj obohatený o vitamíny, sa sladidlami, vhodná najmä pre športovcov.
Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí! Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.
 
Zloženie: LONG PROTEIN príchuť citrón + jogurt: Long proteín System 96% (41% srvátkový proteínový koncentrát (obsahuje slnečnicový lecitín a protihrudkujúcu látku fosforečnan vápenatý), 21,5% srvátkový proteínový izolát (obsahuje sójový lecitín), 21,5% kazeinát vápenatý, 12 % izolát mliečnych bielkovín), aróma, zahusťovadlo polydextróza, kyselina askorbová (vitamín C), protihrudkujúce prísady fosforečnan vápenatý a oxid kremičitý, sladidlá sukralóza a steviol-glykozidy, pyridoxín hydrochlorid (vitamín B6), cholekalciferol (vitamín D). Alergény sú zvýraznené v zložení.
 

Dodatočné parametre

Kategória: FITNESS
Hmotnosť: 2200 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: