Kokosový olej bez vône 500ml Neo Nutrition

BEZ LEPKU VEGAN FRIENDLY BEZ LAKTÓZY
Značka: Neo Nutrition
€0,01
Momentálne nedostupné

Kokosový olej bez vône od Neo Nutrition je kvalitný kokosový olej vyrobený z kokosových orechov a balený v sklenenom pohári. Je úplne bez cholesterolu a trans mastných kyselín. Je bohatý na Medium Chain Triglyceridy (MCT) a má vysoký obsah kyseliny laurovej. Kokosový olej je odolný a stály aj pri vysokej teplote a teda je ideálny pre varenie, vyprážanie či pečenie

Detailné informácie

Podrobný popis

Výborný na varenie, neobsahuje cholesterol, zdroj zdravých tukov, nemá trans tuky.

Kokosový olej je považovaný mnohými expertmi za najzdravší olej na svete vďaka jedinečnému obsahu nasýteného tuku. Má obzvlášť vysoký obsah stredne nasýtených triglyceridov (MCT) a kyseliny laurovej. Je často používaný ako zdravý olej na varenie, pečenie alebo vyprážanie, nakoľko je odolný proti vysokým teplotám. V poslednej dobe sa stáva veľmi populárnym medzi športovcami, ktorí chcú prijať viac kvalitných kalórií v strave. Často sa tak pridáva aj do proteínových nápojov alebo kávy.

Pri značke Neo Nutrition môžete mať úplnú dôveru v kvalitu výrobkov a dodávateľov surovín. Pred zaradením produktu do predaja prechádza kontrolou kvality a až keď vyhovuje všetkým prísnym kritériám, dostane pečať kvality Neo Nutrition. Čistota a kvalita produktov je to, čo nás odlišuje od iných značiek na trhu.

Zloženie: 100% kokosový olej

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: