Jedľový olej 100% EkoMedica SK

VEGAN FRIENDLY
€8,90
Skladom

Priaznivo pôsobí na riadnu funkciu horných a dolných dýchacích ciest. Uľahčuje vykašliavanie a dezinfikuje priedušky

Detailné informácie

Podrobný popis

Pomáha zmierniť podráždenia krku, hrtanu a ústnej dutiny. Podporuje imunitný systém. Prekrvuje a omladzuje pokožku. Pomáha pri rôznych druhoch mykóz. PRIAZNIVO PÔSOBÍ NA IMUNITNÝ SYSTÉM OMLADZUJE KOŽU A POMÁHA PRI MYKÓZE UZDRAVUJE PRI PRECHLADNUTÍ.

Výživový doplnok Čistý objem: 50 ml.

Zloženie: olej z mladých výhonkov jedľe sibírskej (Abies Sibirica). Prírodný produkt získaný metódou parnej destilácie.

Spôsob skladovania: skladovať na suchom, chladnom a tmavom mieste. Uchovávať mimo dosah malých detí. Chrániť pred priamym slnkom.

Spôsob užívania: na lyžičku 5 - 15 kvapiek s džúsom alebo medom. Pred každým použitím pretrepať. Maximálna denná dávka 15 kvapiek (1,5ml) oleja z mladých výhonkov jedle sibírskej. Nedoporučuje sa prekračovať maximálna denná dávka počas celého dňa. Produkt nemôže byť aplikovaný ako náhrada pestrej stravy. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Tehotné a dojčiace ženy by sa mali pred použitím poradiť s lekárom. Usadenina na dne fľaše nie je na závadu. Farba, vôňa a chuť sa môžu mierne líšiť v závislosti od výrobnej šarže. Priemerné výživové hodnoty v 10ml / dennej dávke 2,5ml Energia: <0,1 kcal (0 kJ) Bielkoviny: <0,1 g Cukry: <0,1 g Tuky: <0,1 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: