Hydro proteín 80% DH32 Čokoláda 400g Neo Nutrition

BEZ LEPKU
Značka: Neo Nutrition
€0,01
Momentálne nedostupné

Hydro proteín DH32 je srvátkový proteín, ktorý prešiel enzymatickou hydrolýzou so stupňom hydrolýzy 32. Vďaka tomu boli peptidy v ňom naštiepené na menšie di a tri peptidy. Ponúka tak veľmi rýchly zdroj bielkovín ideálny najmä po tréningu. Kvôli vysokému stupňu hydrolýzy má charakteristickú horkú chuť

Detailné informácie

Podrobný popis

Najkvalitnejší zdroj bielkovín, najrýchlejšia vstrebateľnosť, výborná stráviteľnosť, viac ako 80% bielkovín.

Hydro proteín sa používa na rýchle doplnenie bielkovín. Je naštiepený na peptidy a teda najlepšie vstrebateľný, čo zaručuje kvalitnú a rýchlu regeneráciu. Bežná jednorazová dávka predstavuje 40g. Odporúča sa užívať najmä ráno a po tréningu. Doporučenú dávku rozmiešajte v približne 3dcl vody.

  • Odporúčaná odmerka 50ml
  • 1 dávka (40g) = 1,5 zarovn. odmerky 50ml
  • 1 zarovn. odmerka 50ml ≈ 26,7g

Zloženie: Enzymaticky hydrolyzovaný srvátkový bielkovinový koncentrát 82% so stupňom hydrolýzy 32, bez prídavných látok, v prášku.

Použitie: Proteín sa používa ako doplnkový zdroj bielkovín. Odporúča sa konzumovať najmä po tréningu. Bežná jednorazová dávka predstavuje 40g (1,5 x 50ml). Dávku rozmiešajte v približne 300ml vody a vypite.

Skladovanie: Skladujte mimo dosahu malých detí, v suchu, tme a pri teplotách 5-25°C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti.

Upozornenie: Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nie je určený pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: