Goji - 100% šťava z goji EkoMedica SK

VEGAN FRIENDLY
€12,10
Skladom

Kombinovaný výživový doplnok vo forme kapsúl, ktorý obsahuje vysokokvalitný výťažok z kôry rastliny kadidlovníka pilovitého (Boswellia serrata) a MSM (metylsulfonyl­metán)

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Výťažok z Boswellie vplýva pozitívne na pohybový aparát. O jej kyselinách sa takisto hovorí, že majú antikarcinogénne, antivírusové, plesňové a antibakteriálne vlastnosti a v konvenčnej medicíne sa používajú ako prírodný prostriedok proti bolesti, ktorý tiež zmierňuje markery zápalu.

Výživový doplnok. Čistý objem: 500 ml.

Zloženie: šťava z plodov goji (Lycium Chinensis) , kyselina askorbová (vitamín C) 120mg v 50 ml. Pasterizované šetrnou pasterizáciou.

Spôsob skladovania: po otvorení skladujte v chladničke, spotrebujte do troch týždňov od otvorenia. Uchovávať mimo dosah malých detí. Chrániť pred priamym slnkom.

Spôsob užívania: vypiť 25ml 1 - 2 krát denne minimálne pol hodiny pred jedlom. Pred každým použitím pretrepať. Maximálna denná dávka (50ml) obsahuje 50 ml šťavy z goji a 120 mg vitamínu C, čo predstavuje 150% DDD*.

Nedoporučuje sa prekračovať doporučená denná dávka počas celého dňa. Produkt nemôže byť aplikovaný ako náhrada pestrej stravy. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Tehotné a dojčiace ženy by sa mali pred použitím poradiť s lekárom. Usadenina na dne fľaše nie je na závadu. Farba, vôňa a chuť sa môžu mierne líšiť v závislosti od výrobnej šarže. DDD* - doporučená denná dávka Priemerné výživové hodnoty v 100ml / dennej dávke 50ml Energia: 43,0 kcal (180,6 kJ) / 21,5 kcal (90,3 kJ) Bielkoviny: 2,2 g / 1,1 g Sacharidy: 11,0 g / 5,5 g Tuky: 0 g / 0 g BEZ PRIDANIA CUKRU Obsahuje prirodzene sa vyskytujúce cukry.

Dodatočné parametre

Kategória: POTRAVINY
Účinky / vhodné na: Kĺbová výživa a reuma

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: