ESSENZ SOĽ DO KÚPEĽA

€19,90
Skladom

S obsahom esenciálnych olejov s ošetrujúcimi účinkami, ktoré navyše dodávajú príjemnú vôňu. Jojobový olej v biokvalite suchú pokožku upokojuje a hydratuje 

Detailné informácie

Benefity pre zákazníkov
Benefity pre zákazníkov
10 % zľavy pre zdravotnícky personál
Doba dodania
Doba dodania
z Rakúska: do 72 hodín, z Nemecka: do 4-5 dní, z iných krajín EU: 1 - 3 týždne
Komunikácia v slovenčine
Komunikácia v slovenčine
Nedostatkový sortiment
Nedostatkový sortiment
U nás kúpite produkty nedostupné na Slovensku

Podrobný popis

Zloženie: Sodium Chloride, Sodium Bicarbonate, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Citrus Reti- Culata Peeloil, Styraxtonkinensis Resinoil, Alcohol,limonene, Benzylbenzoate, Benzyl Alcohol.

Návod na použitie: Použite 2 polievkové lyžice výrobku do kúpeľa

Upozornenie: Výrobok nie je vhodný pre deti, epileptikov alebo ľudí citlivých na zložky obsiahnuté v tomto výrobku.

Obsah: 200 g

Najlepšie spotrebovať do: Do 30 mesiacov od dátumu výroby

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Essenz je značka, ktorá sa špecializuje na výrobu prírodných kozmetických produktov. Značka si zakladá na využívaní kvalitných, prírodných surovín, ktoré sú šetrné k pokožke aj k životnému prostrediu. V portfóliu Essenz nájdete širokú škálu produktov, ako sú prírodné mydlá, šampóny, pleťové a telové krémy, esenciálne oleje a rôzne doplnky do kúpeľa.

Essenz sa odlišuje svojím prístupom k výrobe, kde kladie dôraz na ručnú výrobu a používanie tradičných receptúr. Produkty sú vyrábané bez použitia syntetických konzervačných látok, farbív a parfumov. Značka sa tiež aktívne zameriava na ekologické balenie a minimalizovanie odpadu.

Essenz je obľúbenou voľbou pre tých, ktorí hľadajú autentickú prírodnú kozmetiku, ktorá je šetrná k pokožke a zároveň prispieva k ochrane životného prostredia.