ESSENZ AROMAKOZMETIK KRÉM NA RUKY

€12,90
Skladom

Ošetruje a hydratuje.

Zloženie: Aqua, Prunus Armeniaca Kernel Oil, Caprylic/capric/coco Glycerides, Urea, Cetea- Ryl Wheat Straw Glycosides, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Mangifera Indica Seed Butter, Sodium Lactate, Phytosteryl Macadamiate, Elettaria Cardamomum Seed Oil, Mentha Citrata Herb Oil, Lavandula Angustifolia Herb Oil, Hydrogenated Lecithin, Lacticacid, Betaine,xanthan Gum,parfum, Benzylalcohol, Benzoicacid, Sorbic Acid, Limonene, Linalool, Geraniol.

Obsah: 30 ml 

Najlepšie spotrebovať do: Do 30 mesiacov od dátumu výroby

Detailné informácie

Benefity pre zákazníkov
Benefity pre zákazníkov
10 % zľavy pre zdravotnícky personál
Doba dodania
Doba dodania
z Rakúska: do 72 hodín, z Nemecka: do 4-5 dní, z iných krajín EU: 1 - 3 týždne
Komunikácia v slovenčine
Komunikácia v slovenčine
Nedostatkový sortiment
Nedostatkový sortiment
U nás kúpite produkty nedostupné na Slovensku

Podrobný popis

Vyrobené z vybraných surovín biokvality a esenciálnych olejov spĺňajúcich štandardy pre prírodnú kozmetiku.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Essenz je značka, ktorá sa špecializuje na výrobu prírodných kozmetických produktov. Značka si zakladá na využívaní kvalitných, prírodných surovín, ktoré sú šetrné k pokožke aj k životnému prostrediu. V portfóliu Essenz nájdete širokú škálu produktov, ako sú prírodné mydlá, šampóny, pleťové a telové krémy, esenciálne oleje a rôzne doplnky do kúpeľa.

Essenz sa odlišuje svojím prístupom k výrobe, kde kladie dôraz na ručnú výrobu a používanie tradičných receptúr. Produkty sú vyrábané bez použitia syntetických konzervačných látok, farbív a parfumov. Značka sa tiež aktívne zameriava na ekologické balenie a minimalizovanie odpadu.

Essenz je obľúbenou voľbou pre tých, ktorí hľadajú autentickú prírodnú kozmetiku, ktorá je šetrná k pokožke a zároveň prispieva k ochrane životného prostredia.