ENERGY Bar energetická tyčinka banánová 50g Peeroton

VEGAN FRIENDLY
Značka: Peeroton
€0,01
Momentálne nedostupné
Funkčná carbo tyčinka s obsahom vitamínu B1 a s izomaltulózou, chutí, zasýti, dodá energiu nielen v športe, ale tiež nakopne v každodennom živote, pomáha sústrediť sa a reagovať
 

Detailné informácie

Podrobný popis

Funkčná sacharidová tyčinka Peeroton ENERGY chutí, nasýti a posilní. Obsiahnutý vitamín B1 zahajuje metabolizmus uhľohydrátov. Izomaltulóza zaisťuje dlhodobú energiu. Jedna tyčinka už pokrýva 50% dennej potreby vitamínu B1. ENERGY bar možno použiť nielen v športe, ale tiež poskytuje rýchly energetický kop v každodennom živote a zvyšuje schopnosť sústrediť sa a reagovať.

Izomaltulóza zaisťuje dlhodobú energiu. 50 g má 187 kcal. Rovnako ako cukor je izomaltulóza úplne metabolizovaná, a preto má rovnakú kalorickú hodnotu 4 kcal / g. Na rozdiel od cukru však tento proces prebieha omnoho pomalšie, takže glykemický účinok je veľmi nízky a glukóza je k dispozícii telu po dlhšiu dobu. Pre ľudí to znamená, že ak glukóza vstúpi do krvi len pomaly, hladina cukru v krvi zostáva stabilnejšia a energia z uhľohydrátov je pre telo k dispozícii po dlhšiu dobu.

Vitamín B1 je dôležitý v metabolizme uhľohydrátov. Sacharidy sa členia na najmenšie použiteľné jednotky - glukózu. Naše nervy a mozog sa spoliehajú na pravidelný prísun glukózy. Ak vitamín B1 chýba, môže dôjsť k nedostatočnému rozkladu uhľohydrátov. To môže viesť k únave, únave a podráždenosti. Pamäť, schopnosť učiť sa, koncentrácia sú úzko spojené s vitamínom B1, pretože vitamín B1 tiež zaisťuje tvorbu látky prenášajúcej nervy acetylcholínu. Prenos nervových signálov funguje optimálne iba s dostatočným množstvom vitamínu B1.

VHODNÉ PRE VEGETARIÁNOV

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: