Dula - šťava z duly 100% EkoMedica SK

VEGAN FRIENDLY
€10,18
Skladom

Priaznivo posilňuje imunitný systém. Pomáha pri bolestiach spôsobených reumou

Detailné informácie

Podrobný popis

Vďaka vysokému obsahu pektínu podporuje tráviaci systém, činnosť čriev, zaháňa hnačky a bolesti žalúdka. Znižuje vysoký cholesterol v krvi. Pomáha pri kašli a podporuje uvoľňovanie hlienov. Využíva sa pri redukcii hmotnosti.

Zloženie: vyrobené z pyré duly. Pasterizované.

Spôsob skladovania: Po otvorení skladovať v chladničke. Spotrebovať do 30 dní od otvorenia. Uchovávať mimo dosah maloletých detí. Chrániť pred priamym slnkom.

Spôsob užívania: vypiť 25 ml 2x krát denne minimálne pol hodiny pred jedlom. Maximálna denná dávka 50 ml. Pred každým použitím pretrepať. Nedoporučuje sa prekračovať maximálna denná dávka počas dňa. Produkt nemôže byť aplikovaný ako náhrada pestrej stravy. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Tehotné a dojčiace ženy by sa mali pred použitím poradiť s lekárom. Usadenina na dne fľaše nie je závadou. Farba, vôňa a chuť sa môžu mierne odlišovať v závislosti od výrobnej šarže. Priemerné výživové hodnoty v 100 ml / dennej dávke 50 ml: Energia: 38 kcal (162 kJ) / 19 kcal (81 kJ) Bielkoviny: 0,5 g / 0,25 g Sacharidy: 10,40 g / 5,2 g Tuky: 0 g / 0 g Nasýtené tuky 0,1 g Polynenasýtené tuky: 0,1 g Mononenasýtené tuky: 0 g BEZ PRIDANIA CUKRU Obsahuje prirodzene sa vyskytujúce sa cukry.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: