Čierna reďkovka - 100% šťava z čiernej reďkovky EkoMedica SK

VEGAN FRIENDLY
€9,70
Skladom
Výrobca MIZU490
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Vďaka fytoncídom vďačí za svoje antibiotické účinky a horčičným siliciam obsahujúcim síru za svoj blahodarný vplyv na pečeň

Detailné informácie

Podrobný popis

Pomáha pri ochoreniach žlčníka a žalúdka. Prečisťuje obličky a močové cesty. Ničí baktérie, uvoľňuje hlieny, uľahčuje vykašliavanie, odstraňuje zápchu, plynatosť a pálenie záhy. Je zdrojom nutričných látok potrebných pre krvotvorbu a rast buniek.

Čierna reďkovka je známa pre svoj priaznivý účinok na čistenie pečene a žlčníka a pre svoje posilňujúce a povzbudzujúce účinky. Špeciálne sa odporúča pre tráviace pohodlie a správnu činnosť pečene.

Čierna reďkovka obsahuje vitamíny skupiny B aj vitamíny A a C. Obsahuje aj vysoké množstvo minerálnych látok, z nich naj-viac draslíka, ktorý pôsobí priaznivo pri vylučovaní vody z organizmu, posilňuje krvný obeh a činnosť svalov. Síra obsiahnutá v reďkovke má fyziologickú funkciu pri metabolizme aminokyselín a bielkovín a nachádza sa v horčičnom oleji, ktorý dodáva reďkovke charakteristickú štipľavú chuť. Horčík má doplnkovú funkciu pri stavbe kostí a tvorbe enzýmov. Pôsobí posilňujúco na črevá, zvyšuje ich peristaltiku. Šťava z redkovky zlepšuje trávenie a chuť do jedla. Pri ochorení žlčníka zvyšuje vylučovanie žlče a priaznivo pôsobí na pečeň. Vďaka spomínanej síre a minerálnym látkam je účinná i v boji proti lupinám a pomôže i v prípade rýchlo sa mastiacich vlasov.

Zloženie:

– šťava z čiernej red’kovky, kyselina askorbová (vitamín C) 120 mg v 50ml. Pasterizované.

Výživový doplnok. Čistý objem: 500 ml.

Pasterizované šetrnou pasterizáciou. Spôsob skladovania: po otvorení skladujte v chladničke, spotrebujte do troch týždňov od otvorenia. Uchovávať mimo dosah malých detí. Chrániť pred priamym slnkom.

Spôsob užívania: vypiť 25ml 1 - 2 krát denne minimálne pol hodiny pred jedlom. Pred každým použitím pretrepať. Maximálna denná dávka (50ml) obsahuje 50ml šťavy z čiernej reďkovky a 120mg vitamínu C, čo predstavuje 150% DDD*. Nedoporučuje sa prekračovať maximálna denná dávka počas celého dňa. Produkt nemôže byť aplikovaný ako náhrada prestrej stravy. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Nevhodný pre tehotné a kojace ženy. Usadenina na dne fľaše nie je na závadu. Farba, vôňa a chuť sa môžu mierne líšiť v závislosti od výrobnej šarže. DDD* - doporučená denná dávka Priemerné výživové hodnoty v 100ml / dennej dávke 50ml Energia: 18,8 kcal (80,0 kJ) / 9,4 kcal (40,0 kJ) Bielkoviny: 1,0 g / 0,5 g Cukry: 8,0 g / 4,0 g Tuky: 0 g / 0 g BEZ PRIDANIA CUKRU Obsahuje prirodzene sa vyskytujúce cukry.

Dodatočné parametre

Kategória: POTRAVINY
Účinky / vhodné na: Kĺbová výživa

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: