Športová výživa so systémom užívania

Systém Peeroton bol vyvinutý spolu s vedcami a špecialistami na športovú medicínu pre ľudí, ktorí si uvedomujú zdravie a pre súťažiacich športovcov.

 

Sortiment pokrýva segmenty posilňovania, imunitného systému a obranyschopnosti tela, regulácie hmotnosti, zvyšovania výkonnosti, prevencie a regenerácie. Aplikačné formy od vysokokvalitného chutného nápojového prášku po chutné tyčinky.

Spoločnosť Peeroton kombinuje všetky tieto oblasti do premysleného a konštruktívneho systému spojeného s produktmi pre každú oblasť použitia. Pretože výkonnostné ciele športovca sú pre každého v každodennom živote odlišné. Súťažiaci športovec vie, že jeho úspech je zmesou dôsledného tréningu a správnej techniky. Základom je však imunizácia a obranyschopnosť tela. Ak sa vyskytnú stresové faktory, imunitný systém, a teda aj jeho základ, sú podrobené testu. To je dôvod, prečo je denná imunizácia vitamínmi a minerálmi základom systému Peeroton.
Na imunitný systém nadväzuje
budovanie svalov (bielkoviny), zvýšenie výkonu (sacharidy), ale aj regenerácia (aminokyseliny). To isté platí pre ľudí, ktorí rovnako ako športovci chcú dôsledne sledovať a dosahovať svoje ciele.

Kto si nechce udržať alebo vybudovať vitalitu a plné sústredenie?

 Dobre naplnené zásoby s energiou sú kľúčom k udržateľnému výkonu. Naše telo potrebuje pre energetický metabolizmus mikroživiny, teda výživné látky a účinné látky, ktoré sa vstrebávajú prostredníctvom potravy a premieňajú sa na ich telu vlastné látky.

Organizmus pozostáva z približne
70 biliónov buniek. Asi 300 zomiera každú minútu a neustále sa vyrábajú nové. Výživa tvorí základ pre tvorbu a rozklad buniek. Mikroživiny sú biologickými nástrojmi na tento proces. My ľudia sme preto v interakcii medzi tým, čo jeme a pijeme a účinkom na naše zdravie a výkonnosť. To tiež znamená, že tento proces môžeme ovplyvňovať a kontrolovať stravou. Ak je základné stravovanie správne, zásoby energie sú plné. Ak sú však energetické zásoby prázdne, môžu sa dočasne doplniť ďalším jedlom.
To je presne miesto a čas, kde
prichádza Peeroton so svojimi poznatkami, systémom riadenia a produktmi.

 

Autor: Austriaapotheke.sk