Bio rooibos latte 300 g

Značka: Kyosun s.r.o.
€0,01
Momentálne nedostupné (> 5 ks)

Unikátny mletý rooibos si teraz môžete vychutnať v lahodnej kombinácii s mliekom a trstinovým cukrom! Bio Kyosun Rooibos Latte stačí zmiešať s vodou alebo mliekom a môžete piť! Ľahko, rýchlo, lahodne. Obsahuje cca 20 porcií

Detailné informácie

Podrobný popis

UPOZORŇUJEME NA VEĽKOSŤ OBALU

 

jejda2


Pri objednávaní obalového materiálu sme sa trochu prepočítali a tubus je zbytočne veľký. Bez obáv, obal obsahuje rovných 300 g Bio Rooibos Latte (nebojte se obsah sami zvážit). Do firmy sme si už objednali doučovanie z matematiky ;-) a vy možete využiť tubus, napr. ako zásobáreň sáčkov s matcha či rooibosom. V kuchyni se dá použiť na lúšteniny, v detskej izbe schová pastelky. Jednoducho svoje uplatnenie si u vás určite nájde. 


PREČO PiŤ BIO KYOSUN ROOIBOS LATTE?

rooibos_iced-latte2Bio Kyosun rooibos je jemno mletý prášek z kríku čajovcu kapského, ktorý neobsahuje kofeín, uvolňuje myseľ, odbúrava stres a je plný antioxidantov. Vďaka tomu, že je rastlina rooibosu namletá na extra jemný prášok, môže naše telo využiť naplno všetky benefity tohoto čaju. Bio Kyosun Rooibos Latte je chutnou kombináciou rooibosu, mlieka a trstinového cukru, ktorú si pripravíte za pár sekúnd a bez akéhokoľvek ďaľšieho dochucovania. Bio Kyosun Rooibos Latte je dokonalým nápojom pre chvíle, kedy chcete znížiť stresovú zátaž a pochutnať si, alebo ako večerný šálok pre relaxáciu po dlhom pracovnom dni.

AKÁ JE ODPORUČENÁ DENNÁ DÁVKA ROOIBOSU?

Konzumácia samotného čaju rooibos není obmedzená. Vďaka nulovému obsahu kofeínu je nápoj vhodný i pre deti a tehotné alebo dojčiace mamičky.

AKO SI BIO KYOSUN ROOIBOS LATTE PrIPRAVÍM?

Nasypte do šejkru alebo do uzatvárateľnej fľaše 1 polievkovú lyžicu zmesi rooibos latte, prilejte 200 ml studenej alebo teplej vody (max 70 °C), poriadne pretrepte a môžete vychutnávať! Namiesto vody môžete rovnakým spôsobom použiť i mlieko. Vaše rooibos latte bude ešte krémovejšie, záleží však na Vašej preferencii. V oboch prípadoch chutí výborne.  

KOľko PORCií BIO KYOSUN ROOIBOS OBSAHUJE?

V tubusu je zhruba 20 porcií v podobe sypkej zmesi.

AKo BIO KYOSUN ROOIBOS LATTE SKLADOVAť?

Po každom použití se uistite, že je tubus správne uzatvorený. Skladujte ho na suchom a chladnom mieste, mimo priame slnečné žiarenie.

AKÁ JE TRVANLIVOSŤ PRODUKTU?

Trvanlivosť Bio Kyosun Rooibos Latte je 24 mesiacov.

OBSAHUJE PRODUKT NeJAKÉ ALERGÉNY? SÚ RIZIKá SPOJENé S JEHO KONZUMáciou?

Bio Kyosun Rooibos Latte obsahuje sušené mlieko, a teda i laktózu. U čaju samotného nie sú známe žiadne alergény. Bio Kyosun Rooibos Latte neobsahuje lepok ani palmový tuk.

KDE SE PRODUKT VYRÁBA?

Pôvod čaju rooibos je v Juhoafrickej republike. Výroba a balenie latte prebieha v ČR, v spoločnosti Amylon.

ZLOŽENie VÝROBKU

bio trstinový cukor, bio sušené odstredené mlieko, bio sušený ryžový sirup, bio mletý čaj rooibos (5 %), prírodné aróma, zahusťovadlo: xanthanová guma, protispekavá látka: vinan draselný

rooibos-latte-tabulka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: