Artičoka - 100% šťava z artičoky EkoMedica SK

VEGAN FRIENDLY
€12,93
Skladom

Obsahuje biologicky veľmi cenenú látku cynarín, ktorá ochraňuje a posilňuje našu pečeň. Podieľa sa tiež na zdravom vylučovaní žlče a pôsobí preventívne pred vznikom žlčníkových kameňov

Detailné informácie

Podrobný popis

Znižuje hladinu cholesterolu a tukov v krvi. Priaznivo účinkuje pri ťažkostiach so psoriázou. Môžeme ju použiť pri všetkých vírusových ochoreniach pečene no tiež na podporu jej regenerácie.

PÔSOBÍ PROTIZÁPALOVO
UPRAVUJE HLADINU CHOLESTEROLU
VPLÝVA NA SPRÁVNU ČINNOSŤ PEČENE

Artičoka bola obľúbenou rastlinou starých Grékov a Rimanov. Považovali artičoky za delikatesu a afrodiziakum. Do Európy priviezli artičoku Arabi a v 15. storočí sa cez Portugalsko a Španielsko dostala do strednej Európy, kde sa udomácnila.

Je známa pre svoj priaznivý účinok na správnu činnosť pečene. Artičoky znižujú hladinu cholesterolu v krvi a regulujú aj hladinu cukru v krvi, odstraňujú zažívacie poruchy a pôsobia protizápalovo.

Artičoky vďačia za svoj liečivý význam látke zvanej cynarín. Obsahujú okrem toho: vitamíny B3 a B5, kyselinu listovú, železo, niacín, zinok a draslík. Sú vhodné pri hepopatii a cirhóze, vďaka obsahu mimoriadne biologicky cenného cynarínu. Ten sa podieľa aj na zdravom vylučovaní žlče a pôsobí preventívne pred vznikom žlčníkových kameňov.

Blahodarne účinkujú pri nahromadení tekutín, arteroskleróze, závrati, reumatizme. Artičoka sa môže použiť pri všetkých vírusových ochoreniach pečene, taktiež pôsobí priaznivo pri problémoch s psoriázou.

Zloženie:
– šťava z artičoky 99.8%. kyselina citrónová (regulátor kyslosti). Pasterizované.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: