Aloe s dužinou 99.8% EkoMedica SK

VEGAN FRIENDLY
€8,10
Skladom

Pomáha pri detoxikácii organizmu, pretože viaže škodlivé látky. Je známa najmä svojimi antibakteriálnymi, protiplesňovými a tlmiacimi účinkami. Znižuje krvný tlak a hladinu cholesterolu v krvi

Detailné informácie

Podrobný popis

Pomáha pri žalúdočných ťažkostiach. Podporuje črevnú mikroflóru a podnecuje obranyschopnosť. Urýchľuje hojenie popálenín, ťažko sa hojacich a rezných rán.

OČISŤUJE ORGANIZMUS
POMÁHA PRI HOJENÍ
PROTIALERGICKÝ ÚČINOK

Aloe vera je známa a používaná už viac ako 7000 rokov a roky stále fascinuje ľudí po celom svete. Na východe bola široko známa ako “zázračná rastlina”. Prvú zmienku o vlastnostiach Aloe možno nájsť v dávnych indických výkladoch a medicínskych aplikáciách. V ľudovom liečiteľstve bola Aloe vera široko využívaná ako prostriedok na popáleniny, na urýchlenie hojenia ťažko hojacich sa rán, alebo pri žalúdočných ochoreniach. 

Buničina z Aloe obsahuje veľké množstvo biologicky účinných látok. 

Patria medzi ne aminokyseliny a enzýmy (lipáza, amyláza, celuláza), a vitamíny skupiny B, kyselina listová, cholín, vitamín C, A, a minerály: vápnik, horčík, fosfor, sodík, zinok, železo, chróm, meď, germánium, mangán. 

Vďaka vysokému obsahu získaných polysacharidov je aloe jedným z najuniverzálnejších doplnkov pomáhajúcich pri čistení ľudského tela. 

Z ochorení tráviaceho ústrojenstva sa aloe osvedčilo aj pri ochoreniach pečene (najmä pri jej zápaloch), pri ochoreniach podžalúdkovej žľazy, problémoch so žlčníkom. Z ochorení látkovej premeny sú známe veľmi dobré výsledky napríklad pri cukrovke. 

Zloženie:
– šťava z aloe vera 99.8%, kyselina citrónová (regulátor kyslosti). Pasterizované.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: